• Dé ontmoetingsplek voor ouders, leerkrachten en andere professionals
  • Vergelijk basisscholen en kinderopvang
  • Lekkere en gezonde kinderrecepten
  • Leuke activiteiten en dagjes uit
  • Lees en leer met onze Opgroeiblog en kennisbank

Schermafbeelding 2014-04-03 om 19.27.55 Deze jubileumbundel verschijnt naar aanleiding van het 25-jarige dichterschap van Geert De Kockere. De bundel bevat 101 nieuwe gedichten en 25 prenten van illustratoren waar Geert de afgelopen 25 jaar mee gewerkt heeft.  Deze feestelijke poëziebundel bevat gedichten die zich tot heel jonge kinderen richten en gedichten die bestemd zijn voor de i

Schermafbeelding 2014-04-03 om 19.27.55 Deze jubileumbundel verschijnt naar aanleiding van het 25-jarige dichterschap van Geert De Kockere. De bundel bevat 101 nieuwe gedichten en 25 prenten van illustratoren waar Geert de afgelopen 25 jaar mee gewerkt heeft.  Deze feestelijke poëziebundel bevat gedichten die zich tot heel jonge kinderen richten en gedichten die bestemd zijn voor de iets oudere bengels en hun ouders. Geert laat zijn fantasie de vrije loop en speelt op zijn gekende wijze met taal.
25 illustratoren, waaronder Carll Cneut, Klaas Verplancke, Kaatje Vermeire en Stefanie De Graef, maakten elk een paginagrote tekening bij een gedicht.
De bundel heeft een halflinnen cover en een leeslintje. Een hebbeding voor elke poëzieliefhebber!

voor 4 tot 101 jaar * 112 blz. * isbn 978-90-5838-943-5 *
€ 18,95

Lees ook:Ogen tekort bij O Monster eet me niet op
Lees ook:Win een door Erik van der Hoff gesigneerd kinderpakket van Kleine Klaas
Lees ook:Bommes: leuke eend, geweldige peuterverhaaltjes
Lees ook:Bastiaan Ragas’ nieuwe bundel ‘Papa is héél even aan de telefoon’
Lees ook:Win gratis Spy Gear en word de beste spion EVER!

Authors: Hester